Slavné dámy ví, jak nosit ponytail. Necháte se inspirovat?

/ Redakce

Ponytail nebo obecně řečeno culík je trendy v každém ročním období. Jeho velkou výhodou je to, že ho může nosit každý, i když právě nemáte super dlouhé vlasy. Slavné hvězdy to dobře vědí a na tzv. ponytail stále sází.

Je to malý zázrak, který dodá každé ženě sebevědomí. Celebrity si ho v poslední době značně oblíbily. Jeden den mají krátké mikádo a druhý den jim za zády vlají husté dlouhé vlasy stažené do culíku. Je jasné, že vlasy tak rychle nerostou, ale koupit se dají v jediný okamžik. Pokud ani k vám příroda nebyla milosrdná, není ostudou jí uměle dopomoci. Je důležité zůstat vkusný a raději vsadit na svého kadeřníka, který vám jistě doporučí hlavně ten správný odstín a naučí vás falešný culík buďto vytvořit z vlastních vlasů nebo správně připevnit tak, aby nikdo ani koutkem oka nic nepoznal.

Katie Holmes

Katie Holmes

A které slavné celebrity na tento culík staví svůj vzhled? Rozhodně nelze opominout zpěvačku Beyoncé, designérku Victorii Beckham, o jejíž délce vlasů nikdo nemůže ani spekulovat. Ani modelky na tento ikonický účes nezapomínají, například Gigi Hadid nebo slavná Gisele Bundchen.

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Gisele Bundchen

Gisele Bundchen

Beyoncé

Beyoncé

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Foto: GettyImages, Instagram, Facebook.com