Victoria Beckham – módní ikona, kterou sleduje celý svět

/ Redakce

Victoria Beckham není známá už jen pro svou úspěšnou pěveckou kariéru v dívčí skupině Spice Girls, ale i pro svůj cit pro módu. Stala se postupně jednou z nejsledovanějších módních ikon všech dob, múzou mnoha módních návrhářů, mezi které patří hlavně Marc Jacobs, Roberto Cavalli a další.

Narodila se ve Velké Británii v roce 1974 a své zemi jistě nedělá ostudu. Jak už jsme uvedli v úvodu, Victoria byla součástí velmi úspěšné dívčí pop skupiny své doby Spice Girls. Po jejím rozpadu se sice snažila o sólovou pěveckou kariéru, ale sama neprorazila. Její známost, stejně jako známost celé skupiny postupně upadala a vše se změnilo v roce 1999, kdy se provdala za fotbalového “boha” Davida Beckhama a přijala i jako jedna z mála celebrit jeho jméno Beckham.
Tento pár se rázem stal jedním z nejsledovanějších. Každý jejich krok byl sledován. Oba se rázem stali ikonami pro celý svět. A tak i jejich image se postupně měnil a vyvíjela v dokonalost. Jak David, tak Victoria se stali ikonami módního světa a každý kluk chtěl mít účes Davida a každá žena účes Victorie. Její blonďaté mikádo se stalo hitem. Nezůstalo však jen u účesů. Victoria se stala nejen nositelkou luxusního oblečení, ale i jeho návrhářkou. Nejdříve navrhla kolekci džín pro firmu Rock & Republic. O dva roky později, roku 2006, založila vlastní značku DVB Style. Je rovněž velkou fanynkou značky Hermes a především jejich kabelky Birkin Bag, kterých najdete v její sbírce celou řadu v různých barvách či materiálech.
Victoria se stala i módní tváří mnoha značek. Například sám Giorgio Armani si ji vybral pro kampaň na luxusní spodní prádlo. Rovněž Marc Jacobs ji požádal o spolupráci. Victoria se rovněž objevila na mnoha titulních stranách těch největších módních časopisů po celém světě.
Victoria a David jsou i skvělými rodiči. Společně vychovávají tři syny Brooklyna, Romea a Cruze, ke kterým před nedávnem přibyla holčička Harper Seven, která se obratem stala miláčkem celé rodiny. Alespoň takto se David o ni vyjadřuje na svém Facebooku. po třech synech je to určitě vysněná dcera, která se jisto jistě stane příští nejsledovanější dětskou módní ikonou, a tak se máme i v pokračování rodu Beckham máme na co těšit.

 

 

Foto: facebook.com, style.com

0 Comments

    Leave a Comment