Kampaň bude bezesporu úspěšná, protože Táňa na nich vypadá svůdně jako nikdy předtím. A jak si sama Taťána focení užila?

„Tato země je pro mě velice atraktivní a vždy se do ní ráda vracím. Barcelona patří k mým oblíbeným evropským městům a pracovně jsem do ní zatím bohužel moc častokrát nezavítala, takže jsem se na focení nové kolekce CCC moc těšila. Naplánovala jsem si i návštěvu několika mých oblíbených míst, jako jsou muzea a galerie, procházku starým městem a vynechat jsem samozřejmě nemohla ani Sagradu Famílii, která je spojena s mým oblíbeným architektem Gaudím.“

Focení bylo sice fantastické, ale náročné zároveň. „Každý den jsem musela vstávat opravdu velmi brzy ráno, abychom měli toto krásné město na fotkách bez turistů. Ranní vstávání mi naštěstí problém nedělá. Během let jsem si zvykla a navíc je skvělé mít po ránu město pro sebe. Přesto při focení občas docházelo k zajímavým situacím, když nás při fotografování rušily skupinky italských turistů, ale náš tým byl tak pohotový a profesionální, že vše nakonec proběhlo v naprosté pohodě. K příjemnému focení také dopomohly samozřejmě pohodlné boty a elegantní kabelky, které jsem měla na sobě. Myslím, že se dámy mohou opravdu těšit na novou kolekci CCC, která hraje všemi barvami a odráží poslední trendy na jaro/léto 2013,“ dodává úspěšná topmodelka.

Taťána je v tuto chvíli opět mimo Česko. Zanedlouho se však opět vrátí a její diář je plný pracovních povinností. Kromě křtění kalendáře, který podpoří její nadaci Krása. Její krásu bude brzy obdivovat opět celý svět, jelikož Taťána se rovněž připravuje na účinkování v zahraničním seriálu. Máme se na co těšit a je nám ctí, že česká krása se i nadále ve světě zdaleka neztratí.

Foto: PR firem