Web Dejmidarek.cz nabízí nám všem unikátní možnost, jak si vést svůj seznam přání, jež lze následně sdílet s ostatními. Vznikl v roce 2013 pod taktovkou Evy a Matěje Pavelkových, kteří se rozhodli originální cestou vyhnout každoročnímu stresu z vybírání dárků pro jednotlivé členy své velké rodiny.

Díky každodenním tipům zajímavých osobností navíc slouží i jako zdroj inspirace ze světa módy, umění a designu. Samozřejmě do něj tedy promlouvají i české módní návrhářky, šperkařky, blogerky či stylistky.

2452_limit_to_554

Projekt tedy nabízí unikátní náhled do seznamů přání Josefiny Bakošové, Zdeňky Imreczeové, dua Sistersconspiracy, Kamily Boudové, Dany Bezděkové nebo Kláry Šípkové.

A tak se můžete v blížícím se předvánočním období nechat inspirovat zahraničním designem, minimalistickými modely s důrazem na ženskou eleganci a avantgardní detaily, městskou módou pro muže nebo v posledních letech velice oblíbeným odvětvím – udržitelnou módou, které věnuje právě Kamila Boudová a její výběr skýtá zajímavé tipy na ekologické módní kousky, které se dají po donošení kompostovat či recyklovat.

Foto: Dejmidarek.cz