Outfity českých celebrit v parných dnech

/ Redakce

Horké dny zasáhly naši zemi tvrdě a hned tak se na tom nic nezmění. Život však musí fungovat a naplánované akce se zkrátka musí uskutečnit. Jak to pojmout stylově a zůstat svěží, je na každém z nás. Jak to zvládají české celebrity?

Například nová tvář TV Prima Eva Perkausová vyrazila na tiskovou konferenci zmiňované televize coby nová moderátorka bulvárního pořadu Top Star. Pro tento, pro ni jistě významný den, zvolila námořnický styl, který díky její skvělé postavě působil sexy a vkusně. Nicméně Dior kabelku bych nezvolila, dala bych přednost sportovnější verzi kabelky jiné barvy.

Eva Perkausová

Eva Perkausová

Na tiskové konferenci nechyběla další star TV Prima Jitka Čvančarová, která zvolila letní maxi šaty, které jsou zajímavé a pro toto období vhodné, ale proč tato herečka vždy udělá přešlap. Džínová bunda měla zůstat ve skříni. Nejen, že ten den díky počasí nebyla nutná, ale bohužel ani vkusná.

Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Další primáckou hvězdou a to doslova byla herečka Veronika Žilková, která se na akci dostavila v doprovodu přísné ochranky, za to však v dokonalém outfitu. Veronika Žilková nebývá příliš pozitivně hodnocena, co se módy týká, ale tentokrát nelze než chválit.

Veronika Žilková

Veronika Žilková

Modelka v očekávání druhého potomka Karolina Kurková nám může jít příkladem. Sice nepobývá v Česku, ale dle fotografie je jasné, že ani nikde, kde vládne zima. Celý outfit je dokonalý od hlavy až k patě.

Karolina kurkova

Ani TV Nova nezůstala pozadu a uspořádala tiskovou konferenci, na které představila své podzimní novinky. Nechyběla herečka Michaela Mauerová, o které se píše, že je velmi pohublá, ale já si ani jinou nepamatuji. Nicméně její bílý top bez ramínek a rozevlátá sukně sladěná s kabelkou ji sluší.

Michaela Maurerová

Michaela Maurerová

Dorazila i herečka Petra Špindlerová oblečená do džínů, které nejsou pro parné dny úplně vhodné, ale v kombinaci s volným bílým tričkem a topem od plavek jsou stylově přípustné.

Petra Špindlerová

Petra Špindlerová

Foto: Profimedia.cz; instagram