Outfity, které nás inspirují

/ Redakce

Sledování outfitů slavných nás hodně baví. Inspirují nás! Často právě díky nim se odhodláme ke koupi zajímavého modelu, pro který dlouho sbíráme odvahu.

Herečka Reese Witherspoon má rozhodně styl za každých okolností. Fotografové nemají šanci ji zastihnout módně nepřipravenou, ať jde na nákup, s dětmi na procházku nebo na kávu s přáteli. Vždy vypadá skvěle. Má svůj styl, který je velmi osobitý a vždy sázící na jistotu. Reese nejčastěji zastihnete v pouzdrové sukni nebo džínách. Minulý týden ji paparazzi zastihli při nakupovaní sladěnou do modrých a růžových odstínů. Tomuto celkovému vzhledu se skutečně nedá vytknout vůbec nic.

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Reese musím vzpomenout ještě jednou. Při hledání těch nejlepších outfitů jsem si nemohla nevšimnout, že Reese má slabost pro květiny. Jeden a ten samý vzor oblékla hned několikrát v krátké době, avšak vždy zcela jinak. Kalhoty, sukně, top a kabelka…to vše najdeme v šatníku této herecké i módní ikony.

reese

Victoria Beckham nás inspiruje k dlouhému kabátku bez rukávů. Jedná se o velký trend letošní sezony. Do své kolekce ho zařadila i česká módní návrhářka Kateřina Geislerová.

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Sandra Bullock pro změnu zazářila na červeném koberci, kdy výběrem lodiček podpořila letní hit v podobě Mimoně. Černé klasické šaty se žlutým detailem už jsou jen třešinkou na dortu.

Sandra Bullock

Sandra Bullock

Ivory Lane si vyrazila v klasické džínové sukni, kterou sladila s klasickou bílou košilí. Skvělý outfit do letních ulic.

Ivory Lane

Ivory Lane

Irene Kim nafotila několik momentů kolekce Stelly McCartney, a i když se nejedná o osobní výběr modelky, neodolala jsem vám ho představit. Vrstevní šatů je absolutně originální a naprosto božské. To se zkrátka musíme naučit.

Irene Kim

Irene Kim

Bloggerka Drea Chong nám ukazuje další letní outfit, který je postaven na denimu a absolutní ležérnosti.

Drea Chong

Drea Chong

Nemohla jsem vynechat šéfku kyjevského módního týdne Dariu Shapovalovou, kterou bedlivě sledujeme na jejím instagramu. Tato dáma módě hodně rozumí a to nejen obchodně. Její styl je jedinečný a mimořádně inspirující.

Daria

Daria

Foto: Profimedia.cz; Instagram