Outfity podle těch nejstylovějších Skandinávek: Můžete vypadat stejně cool!

/ Redakce

Lidé ze Skandinávie mají prostě ten nejlepší styl na světě. Alespoň to tak vypadá podle streetstylových fotografií. Jak jsme psali již mnohokrát, milujeme to, jak dokáží kombinovat zdánlivě nekombinovatelné kousky. Jak na to? To nám ukáže stylová Pernille Teisbaek.

1) Základy musí být co nejjednodušší

Skandinávky staví svůj styl na dokonalých, perfektně padnoucích a kvalitních základních kouscích. Modré džíny, bílé košile, jednoduchá trička, tenisky a lodičky. To tvoří základ jejich šatníku.

pernille

2) Zajímavé střihy

Jednoduché kousky potom doplňují těmi zajímavými. Pokud totiž máte silné základy, můžete stavět mnohem zajímavější outfity.

pernille3

3) Přirozenost především

Drží se své přirozenosti a nesnaží se ji měnit. Oblečení je pro ně sice zábava, ale zároveň je nesmí zastínit. Vlasy i make-up vždycky nechávají co nejpřirozenější. Jejich největším trikem totiž je, že přesně vědí, co jim sluší a umí se sebou pracovat.

pernille4

4) Nebojí se ničeho

Právě experimentováním se člověk o svém stylu nejvíce naučí. Hlavní je zkoušet co nejvíce různých stylů, kombinovat to, co by vás nikdy nenapadlo a pak hrdě vyrazit do ulic.

pernille2

5) Nosí co se jim líbí

„Tenhle svetr měla moje babička,“ a podobné věty ve Skandinávii nejspíš neuslyšíte. Nemá smysl řešit, jestli se stejné tepláky nosily za dob vaší babičky, hlavně když se vám líbí a cítíte se v nich dobře. Hlavně už žádné podobné asociace. Prostě když se vám něco líbí, na ničem jiném nezáleží.

pernille5

Foto Pinterest.com

Úvodní: jaiperdumaveste.com