Outfity, ve kterých budou žabky ztaraceně stylové

/ Redakce

Je známou tradicí, že módní kritici a znalci nikdy nebyli fanoušky žabek. Nicméně v poslední době plné zvratů a revolucí se začínají i obyčejné žabky dostávat mezi módní populaci a módní blogerky v tomto hnutí mají velké slovo! Myslíte i vy, že by měly být žabky součástí každého městského letního šatníku? Víme, jak je nosit, aby byla vaše odpověd “ANO”!

1. Čas na overal

Bílý denimový overal je skvělou alternativou šatů, hlavně v případě kdy víte, že budete veknu v pohybu! Doplňte jej o jemný krajkový top bílé barvy a vyřáděte se na doplňcích. Total white look skvěle vystihne letní náladu a barevné dopňky dodají správný exotický twist. Nebojte se také kombinovat etnické potisky s různými texturami, vše bude dokonale ladit. Žabky zvolte stoprocentně barevné!8e9dd483d30221efb9c396b9eaba9eac2. Total black

Kdo říká, že i žabky nemohou být nošeny v chladnějších dnech? I to jde! Stačí, abyste se cítili dobře. Zvolte pro takovéto dny total black look s rázným rockovým twistem. Navíc  tmavé šaty midi délky vzhledově odlehčí a prodlouží vám siluetu. Za nás takto palec nahoru!
16756737343_a40809d3eb_o3. Šortky

Klasická kombinace halenky a šortek vás s nazutými žabkami při horkých dnech nikdy nezklame. Navíc letošní bohémský trend vám umožní experimentovat také s různými dekorativními žabkami zdobenými kamínky, bambulkami, nebo přívěsky, které budou váš outfit dozdobovat skoro jako šperk. Zvolíte-li ovšem základní jednobarevné žabky, zkuste dodat trošku barvy alespoň do nějakého oděvního kousku.
Peasant-Tops-Street-Style-Looks-44. Smart casual

Chystáte se na jednání a máte dojem, že v lodičkách opravdu nevydržíte? Není problém, i zde žabky vyřeší váš problém. Decentní páskové žabky se vám budou hodit celou letní sezónu, takže je to rozhodně kousek, do kterého eventuálně investovat. Poté i váš pracovní outfit nebude muset být saunovým utrpením.
thefashioneaters-black-flat-sandals-street-style 5. Army vibe

Pár gumových žabek na druhou stranu můžete nastylingovat i do outfitu hodného městské džungle. Army kabátek, tričko s potiskem a kožené šortky budu zajisté favoritem módních maniaček, které si nenechají ujít jediný trend za každého počasí.
Street-Style-July-20223Zdroj: Pinterest