-->

Oživte svůj starý šatník pomocí stylingových triků

/ Silva Arsenie

Zdá se vám váš šatník nudný ale přitom praská ve švech? Víme, co s tím! A nemusíte zrovna obměňovat celý šatník. Stačí, když se zaměříte na těchto pár stylingových triků, které obmění váš šatník k nepoznání. A to všechno snadně a efektivně!

Backless top

Máte doma několik topů s výstřihy, které vás už nudí, nebo naopak je V-neck tak hluboký, že si na něj netroufáte? Otočte ho! Ano, přesně tak. Předek topu si oblékněte obráceně a vytvořte si tak nový backless top. Co je více sexy, než odhalená záda?

auezq9-l-610x610-sweater-white-open-quilted+bag-backless+sweater-sexy+sweater-black+bag-backless-white+sweater-long+sleeves-winter+sweater-fashion-jumper-dress-sexy-winter+outfits-low-backless-bag

Šátky

Klasické ale přitom tolik účinné. Noste je na krku, na rukou, na kabelce, na nohou, jako pásek, jako čelenku do vlasů, jako bandeau top. Ve fantazii se meze nekladou!

999e683f24f6bd6aa1f3bc7094c0d2f1Vrstvení

Pokud jste si mysleli, že vrstvení je pouze zimní záležitostí, vyvedeme vás z omylu! Máte několik basic triček, které vám přijdou nudné? Oblečte si přes ně šaty! Máte chuť na šaty a kalhoty zároveň? Oblečte si obojí!  Rafinované a absolutně trendy.

tshirt-under-slipdress-dress-over-pants-slip-dress-www-a-love-is-blind-640x853Boyfriend

Váš šatník vás nebaví ale utrácet za nové se vám nechce? Nakoukněte do vedlejšího šatníku vašeho přítele! A co si z něj vypůjčit? Oversized košili, svetr, nebo bomber. Navíc není nad pánská basic trička a mikiny.

20011376131_cc74d7b790_oDIY

Máte doma desatery kalhoty, které nenosíte? Udělejte z nich šortky, ripped jeans, mini sukně, nebo topy.

1m5cdh-l-610x610-jeans-ripped+jeans-boyfriend+jeans-fashion-tumblr-clothes