Pánské módní týdny ve stylu žen

/ Redakce

Módní týdny jsou v plném proudu. Ty panské spějí ke svému konci a již na konci tohoto týdny nás čekají velkolepá představení kolekcí té nejvyšší krejčoviny tzv. Haute Couture.

Kolekce už dávno nejsou tím jediným, co nás kolem týdnů módy zajímá. Rádi sledujeme tzv. street style, který vás může často inspirovat, šokovat i nadchnout. Styl mužů, kteří se o módní týdny stále více a více zajímají, hojně přibývá. Rovněž celebrity z řad mužů nechybí v prvních řadách. Kolekci Saint Laurent S/S 2016 si nenechali ujít velikáni filmového plátna herci Gary Oldman a představitel James Bonda Pierce Brosnan.

Gary Oldmen a Pierce Brosnan

Gary Oldmen a Pierce Brosnan

Ale ani dámy neponechávají nic náhodě a na jakékoli týdny si své outfity pečlivě vybírají. Milovnice módy a editorka japonského vydání Vogue Anna Dello Russo nechybí snad na žádné důležité módní akci. Fotografové ji zastihli v rozhovoru oblečenou do letních šatů, výrazném klobouku a tzv. gladiátorek.

Anna Dello Russo

Anna Dello Russo

V ulicích lze potkat dámy v klasických šatech a dokonalých botách na vysokých podpatcích, ale rovněž v laclových šatech a plátěnkách. I nás již na začátku září čekají módní týdny, tak se nechme těmi světovými a jejich módou ulic inspirovat.

 

Foto: Instagram; WWD