Patrizia Pepe jaro/léto 2014

/ Redakce

Další jarní kolekcí, kterou si dnes představíme, má na svědomí italská značka Patrizia Pepe. Přesto, že není v Česku příliš známá, v několika posledních letech přilákala velký zájem. Díky její poslední kolekci tomu s jistotou nebude jinak.

Nadějná italská značka Patrizia Pepe byla založena v italské Florencii v roce 1993. Dohromady ji dali dva talentovaní lidé Patrizia Bambi a Claudio Orrea, kteří při navrhování jednotlivých kousků dbají především na myšlenku oslavy ženského těla.

Fotky jarní kolekce pro rok 2014 sice již během týdne módy v Miláně díky různým módním blogům obletěly svět, přesto si ji dnes představíme o něco blíž.

Značka se orientuje především na dámskou módu, ale stejně tak vytváří i několik základních kousků pro pány. V nejnovější kolekci tak můžeme hledat od všeho něco, ovšem nemůžeme jí upřít charakteristické znaky v podobě pastelových barev, orientálních a květinových potisků.

Patrizia Pepe vytváří kousky praktické pro každou denní dobu i společenskou příležitost, které se pyšní minimalismem a propracovanými detaily, jako jsou jemné volánky či krajka.

Kolekci dominuje béžová, neonově růžová i červená barva. Najdete v ní perfektně střižená sáčka, úzké kalhoty, zajímavé topy či retro šaty, které můžete doplnit o květovanou bundičku. Pro pány značka připravila tmavé košile, saka, nechybí ani funkční trička či jemné šály.

Foto: Archiv firmy