Pavlína Němcová nově designérkou šperků

/ Redakce

Pavlína Němcová je nejen úspěšnou modelkou, filmovou herečkou, producentkou, ale rovněž patronkou své nadace a nyní i designérkou šperků, které si nyní můžete zakoupit v luxusním butiku SIMPLE v Pařížské ulici.

S modelingem začínala Pavlína již v šestnácti letech společně s další topmodelkou Evou Herzigovou. Její první cesty vedly do Paříže, kde hned po dvou letech provdala a porodila syna Nikolu Rocia. Poté odjela do New Yorku, kde se kromě modelingu začala věnovat i herectví a její role novinářky ve filmu Edith Piaf jí dopomohla k další velké popularitě.

Kromě modelingu a herectví je Pavlíninou velkou vášní design. Tato krásná žena si své sny velmi ráda plní, a tak nyní v luxusním butiku SIMPLE představila šestnáct modelů neobvyklých subtilních šperků. Všechny jsou z bílého, žlutého nebo červeného zlata ve spojení s diamanty a jsou vyráběny ručně v českém zlatnickém ateliéru.

Stěžejními modely kolekce Gioia jsou tělový náhrdelník v bílém a červeném zlatě s diamanty, náušnice na boltec z bílého a červeného zlata s diamanty, náramek spojený s prstýnkem rovněž v bílém a červeném zlatě s diamanty. A proč kolekci nazvala její autorka Gioia? „Název Gioia symbolizuje radost a štěstí, že srdce z kovu není nutně srdcem z kamene. Gioia tluče pro vás, Gioia jsou šperky, které žijí a vy s nimi,“ říká Pavlína Němcová.

Kolekce Gioia je velmi jemná a ženská. Vyzařuje křehkost, kterou její autorka symbolizuje. Je nám více než jasné, že tato kolekce je sice první, ale věříme, že v žádném případě ne poslední.

Foto: Archiv firem