Pavlína Němcová v roli modelky i designérky šperků

/ Redakce

Minulý čtvrteční podvečer patřil v Pařížské ulici modelce Pavlíně Němcové, která z dráhy modelky přesedla na dráhu designérky luxusních šperků.

Topmodelka Pavlína Němcová slavnostně otevřela showroom své nové značky šperků GIOIA v Pařížské ulici č. 7. Vše proběhlo ve velkém stylu. Pavlínu přišly podpořit kolegyně z modelingové branže Daniela Peštová, Kateřina Sokolová či Aneta Vignerová. K slavnostnímu otevření ji přišly poblahopřát i její kamarádky Jitka Čvančarová společně s Hankou Vágnerovou.

Pavlína Němcová

Nově otevřený showroom je hlavním sídlem značky GIOIA. Unikátní privátní prostor nabízí individuální přístup a exkluzivní osobní prezentaci šperků GIOIA. Hned při příchodu se budete obratem cítit obklopeni vytříbeným vkusem. V příjemném prostředí, kde se přirozeně snoubí design interiéru a vystavených šperků, se budou všichni cítit velkolepě. Interiér zaplnily svými produkty známé firmy jako je např. INNEX či Preciosa.

showroom1

Značku GIOIA Pavlína založila v roce 2014. Design byl vždy její vášeň a radost, a tak vznikl i název GIOIA. Jméno GIOIA (čtěte džoja) znamená radost i šperk. Jemné subtilní prvky GIOIA kolekce lze nosit samostatně a zároveň umožňují vytvářet rozličné kombinace a efektivní, hravé vrstvení, což přináší možnost různých vyjádření sama sebe.

showroom3

Šperky GIOIA svým zpracováním a vzhledem ztělesňují hodnoty, jako jsou tradice, vytříbenost, trvalost a kvalita. V dnešní době, kdy jsou šperky ve velkém vyráběny strojově, se GIOIA vrací k tradičnímu zlatnickému řemeslu a přináší kolekci, ve které je každý šperk vyroben ručně v českém zlatnickém ateliéru. GIOIA pracuje pouze s těmi nejlepšími materiály a je výjimečná jak svým designem, tak kvalitou, kterou přináší nadstandardní péče manuálního zpracování věnovaná každému jednotlivému kusu. Trvalou kvalitu a hodnotu použitých materiálů, jako jsou zlato a diamanty, budete moci společně s vlastním poselstvím předat i dalším generacím. Každý šperk od GIOIA je originál, a měl by být použit pro velkolepou příležitost, kterou si chcete uchovat navždy v paměti.

IMG_2

Foto: Archiv firem