Peter Philips: Od Chanelu k Dioru

/ Redakce

Značka Christian Dior makeup má nového kreativního ředitele. Stal se jím belgický make-up artist Peter Philips, který do loňského roku pracoval pro konkurenční značku Chanel.

Po Rafu Simonsu je Peter Philips již druhý Belgičan, který se postavil do kreativního čela značky Christian Dior, tentokrát však v makeup sekci. Zajímavostí je, že Peter Philips byl až donedávna globální kreativní ředitel Chanel cosmetics, kde byla oceňována jeho invence v tvorbě nových produktových řad i během přehlídek a nových kampaní. Rád a často zde také využíval ke své tvorbě neobvyklé materiály jako peří, perly nebo krajky.

Jsem velmi poctěn a jsem si vědom odpovědnosti, kterou mi svěřil Christian Dior makeup, velmi si toho vážím,” řekl Philips.

Peter Philips vystudoval Royal Academy Antwerp, jeho studijním kolegou byl i Raf Simons, kreativní ředitel značky Christian Dior a módní fotograf Willy Vanderperre, který nafotil mnoho kampaní značky Dior. Philips nejdříve studoval módní návrhářství, ale nakonec začal pracovat jako make-up artist.

 

Foto: Facebook.com, Pinterest.com