PETRA MĚCHUROVÁ uvádí novou kolekci účesů DRIVE!

/ Redakce

Dny se začínají zkracovat, slunce pomalu mizí a podzim se zahaluje do své temnoty, ze které vystupuje nová kolekce DRIVE Petry Měchurové nesoucí se v art stylu.

Kolekce je především o hře s vlasy, rozevláté siluetě do prostoru a výrazné barevnosti. Nepřehlédnutelný pánský styl účesů s důrazem na asymetrii střihu vytváří z kolekce inspiraci pro nadčasové účesy.

Nová kolekce Petry Měchurové se v dámských účesech zaměřuje na hru s vlasovým materiálem, který, podobně jako módní návrháři látku, tvaruje, zkracuje či prodlužuje. Tvoří siluetu rozevlátou do prostoru, pohrává si s barvami a jejich prolínáním, používá doplňky.

Petra Měchurová DRIVE 01

Krátký rozčepýřený účes ve skořicových tónech zdobí maxi květina. Delší mikádo v délce těsně nad ramena vyniká texturou vlasů, které vypadají jako zmačkané a zdůrazňují asymetrii střihu. Jinde zase hraje hlavní roli mísení dvou tónů – zrzavé s vanilkovou blond. Takto zbarvené prameny rámující obličej jsou lehce zvlněné a ledabyle rozhozené do stran, zatímco ostatní vlasy jsou usměrněné a splývají na krk.

Petra Měchurová DRIVE 03

Kolekci DRIVE Petry Měchurové nafotila Anna Mrázek Kovačič, o styling se postarala Lenka Kermes a o make-up Ivana Tokárská.

Foto: Anna Mrázek Kovačič