PFW: Kosmický Chanel, kůže, multikulturní LV, Pyramidy a Frank Ocean

/ Redakce

Paris Fashion Week je za námi a spolu s ním i poslední a zároveň nejsledovanější přehlídky. Kdo by si nechal ujít Chanel, LV, nebo Hermés?

Louis Vuitton

Konec módniho týdne byl uzavřen více než velkolepě – a to přehlídkou Louis Vuitton. Nicolas Ghesquiére nemohl zvolit lepší místo pro přehlídku než samotný Louvre. Ten měl v rámci Fashion Weeku svou premiéru. Nejen samotná kolekce, ale i místo poukazovalo na multikulturnost. Hlavním tématem bylo cestování, díky kterému Ghesquiére podpořil stále více aktuální téma imigrace.

Kolekce tak byla jedním velkým, avšak dokonale propojeným mixem. Mísil se high fashion se sportem, folklor s urbanismem, nebo africké vzory s ruskými barvami. Přehlídku tematicky uzavřel soundtrack Pyramids od Franka Oceana. Zkrátka lepší konec jsme si ani mohli přát.

lvmain

Chanel

Karel Lagerfeld si pro svou přehlídku vytvořil v pařížském Grand Palaise vlastní vesmírnou stanici. Z přistávací dráhy se stala runway a modelky tak předváděli futuristickou kolekci kolem vesmírné lodě Chanel. Následující sezónu se kromě vesmírného startu připravte na lesk, třpyt, vesmírně černou a spoustu stříbra.

gallery-1488917161-1488891888-elle-chanel-atmosphere-03

gallery-1488892341-elle-chanel-rocket-bag-02

gg

Hermés

Bez kůže se letos neobejdete! Alespoň ne u Hermés, pro který je tento materiál DNA značky. Nadège Vanhée-Cybulski vám v kolekci podzim/zima 17 předvede, jak kůži nosit, aniž byste působili příliš dominantně nebo tvrdě. Připravte se na pastelové barvy, nové silulety, vzory a kontrastní materiály.

hermes

 

foto Vogue.com