Pharrell Williams vstoupil aktivně do světa módy

/ Redakce

Slavný „happy“ zpěvák Pharrell Williams se stal spoluvlastníkem džínové značky G Star Raw. Měl by spolupracovat nejen na samotných kolekcích, ale rovněž na marketingové a obchodní strategii značky.

„G-Star je nezávislá firmy myslící daleko dopředu,“ říká zpěvák. „Věřím, že džíny G-Star budou džínami 21. století. Těším se, že této mise budu součástí a celé budoucnosti,“ dodává Pharrell.

Pharrell není nováčkem u firmy. Jeho značka Bionic Yarn již dříve s G-Star spolupracovala při recyklaci plastu z oceánu do džínoviny. Při práci s Pharrellem Williamsem chceme, aby se i nadále značka inovovala a posunovala hranice ještě dále a to ve všech aspektech našeho podnikání, řekla Thekla Schaeffer, výkonná ředitelka společnosti G -Star Raw. Jsme skutečně nadšeni, že vítáme Pharrell do G-Star do našich řad s cílem reinkarnace budoucnosti džínoviny,“ dodává Thekla.

Pharrell Williams je talentovaný zpěvák, který inspiruje miliony fanoušků a stává se jejich ikonou. Pro značku G-Star to je trefa do černého a její budoucnost je rozhodně zajištěna.

Foto: Facebook.com/Pharrell Williams