Pink, pink, pink

/ Redakce

Nepatřím mezi typické „Barbie girl“, přesto je růžová moje favoritka už dlouho. Neobejdu se bez růžových bot, v zimě mě nepotkáte jinak než s růžovou čepicí a růžová rtěnka je jednou z must have. Růžová je prostě stylová, mladistvá a energizující barva, tak proč už ji dávno neoblékáte i vy?!

4555ad23e5f3ec7f254fd4128b602027Nesmíte si pod názvem růžová představovat jen přeslazenou cukrovou vatu a miminka v nadýchaných dečkách. Růžová barva má nespočet odstínů pro nespočet žen. Některé jsou nevinné, jiné elegantní, ty další působí mladistvě a jiné zase dokáží dráždit, zkrátka jak kdo chce.

Konzervativní dámy nechť si pořídí jeden minimalistický doplněk či šperk v barvě jahod či malin, romantičky sáhnou po pudrových tónech a květinových odstínech, rebelky si mohou pořídit v téhle barvě kousky jako je kožená bunda, či kalhoty a ty jež se nebojí experimentovat ať v jejích odstínech namixují celý outfit. Vždycky to vypadá výborně. A kdo se nebojí šokovaných pohledů okolí, ať přidá ještě růžové vlasy. Je jedno kolik vám je, jakou děláte profesi a jestli jste štíhlá jako proutek nebo se pyšníte oblými tvary, růžovou si zkrátka zasloužíte a ona si zaslouží vás.

Zdroj foto: Archiv, Pinterest.com