Plánujte rok 2015 stylově

/ Redakce

Plánování, zapisování, organizování i schvalování pracovních, ale rovněž soukromých schůzek bývá vždy jednodušší, když máte po ruce ten správný štos papírů nadepsaný jednotlivými daty a potažený kůží či originální látkou. Řeč je o diářích pro nový rok 2015.

Ačkoliv jsou velmi populární elektronické diáře a organizéry, které vám samy v potřebný čas dopředu připomenou schůzku se šéfem, výročí s partnerem i narozeniny neúprosné tchýně, nikomu by neměl chybět osobitý doplněk ve formě malého diáře v kabelce či náprsní kapse saka.

117751

Možná budete argumentovat praktičností organizérů v chytrém telefonu či v práci na počítači, a ano svým způsobem máte pravdu, ale poznámky napsané rukou v malém bločku, vybraném dle vlastního vkusu zdobené kreslenými motýli nebo mapou metra, vám nikdo nevynahradí.

5060260133660_M

Jedna z největších výhod, kterou diář má i v dnešní době, je ta, že se vám data nenávratně nevypaří do kyberprostoru, jak se to občas může s elektronikou stát. Zachováte si tak nejenom poznámky z pracovní sféry, ale také osobní schůzky, myšlenky a dokonce i pocity, pokud jste zvyklí kreslit do diáře obrázky po dobu, kdy telefonujete.

index

Denní, týdenní či měsíční. Sami nejlépe víte, který je pro vás ten adekvátní. Může stát pár desítek korun, ale také několik tisíc. Rozhoduje váš styl a věřte, že právě diář mluví ve společnosti za vás.

5060260133813_M

Barevnost diářů je neomezená, stejně jako jejich design. A jestli máte ráda růžovou a stydíte se jí nosit, tak si pořiďte alespoň ten diář, ať uspokojíte své choutky, za které se rozhodně stydět nemusíte.

Foto: Profimedia.cz; Archiv firem