Podívejte se na všechny looky z kolekce H&M x Moschino

/ Redakce

Návrhář Jeremy Scott představil v New Yorku novou kolaboraci labelu Moschino s obchodním řetězcem H&M. Podívejte se na všechny looky, které budou v prodeji od 8. listopadu 2018!

Od Mickey Mouse k rapu

Jeremy Scott předvedl při příležitosti odhalení nové kolekce H&M a Moschino na newyorském mole velmi pestré modely. Scott si vytvořil vlastní Times Square se zářivými billboardy a pouličními stánky s hot dogy. Při vytváření kolekce čerpal inspiraci z různých kultur – přes MTV a Disney až po hip hop. Logománie neustala, ba právě naopak. Proto se na modelech objevily jak nepatrné monogramy, tak gigantické nápisy Moschino. „Je to pro mé fanoušky, proto jsem tady,” sdělil v backstagi Jeremy Scott.

Metal i barvy

Přehlídku otevřela aktuální „it“ modelka Gigi Hadid v černé mikině, zlaté bundě a vysokých černých kozačkách. Nechyběly ani zlaté kalhoty, robustní náhrdelníky a náušnice, zvířecí vzory, barevné bundy, čepice a šály ani stříbrné šaty, kterými uzavřela přehlídku supermodelka Naomi Campbell. Podívejte se na všechny looky v naší galerii.