Podzimí kolekce Salvatore Ferragamo v Praze

/ Redakce

Minulý týden proběhla prezentace nové kolekce italské značky SALVATORE FERRAGAMO, která byla proběhla v pražském butiku v Pařížské ulici za přítomnosti novinářů a osobností.

Na prezentaci bylo z Milána přivezeno 15 looků z přehlídkové kolekce podzim/zima 2012, které v butiku předvedly nádherné modelky. Ty se nejdříve prošly butikem a poté pozastavily na podstavce pro dychtivé fotografy. Kolekce je inspirována  Ruskem 20. století a nostalgicky nám připomene slavný příběh doktora Živago. Návrhář Massimiliano Giornetti si pro letošní  zimu připravil velmi zdobnou, silnými ženskými prvky výraznou a přitom delikátně elegantní kolekci, která je velmi dobře nositelná. Modelky zazářily ve vojenských kabátech, kalhotách s vysokým pasem, zlatem zdobené a vyšívaných  průhledných halenkách a šatech. K těmto modelům si slečny obuly romantické šněrovací boty nebo pro změnu vypasované  vojenské kozačky.

Tuto módní událost osobně podpořila paní Vejvalková, která se v jednu chvíli ocitla v obležení našich předních hokejových hráčů v čele s brankářem Ondřejem Pavelcem nebo Petrem Nedvědem. Nechyběla ani přední módní stylistka Klára Klempířová, která jistě sbírala inspiraci pro svou práci. To samé byste měli udělat i vy a zavítat do butiku na Pařížské.

Foto: Prospekta Moda Cz

0 Comments

Leave a Comment