Podzimní dekorace pro váš domov

/ Redakce

Podzim už pořádně zaklepal na dveře a jeho barevné odstíny prosvítají mezi paprsky slunce. Vpusťte barevný podzim do vašeho domu a vytvořte si originální dekoraci.

Pokud stejně jako my v redakci milujete barevné odstíny podzimu, určitě vám tuto elegantně barevnou dekoraci nemusíme představovat. Jednou z krásných a výrazných dekorací je podzimní věnec. Ať už jste manuálně zruční a jste schopni si ho sami vytvořit nebo dáváte přednost již těm vyrobeným, rozhodně by vám měl alespoň jeden doma viset.

Varianty podzimních listů, sušené květy hortenzie nebo vřesu, podzimní dekorativní věnec může mít mnoho podob. Krásně vypadá například s barevnými mašlemi nebo i sušeným ovocem a vyjímat se budou i podzimní živé květy, které skvěle poslouží i když uschnou. Ladit můžete věnec do barevných odstínů fialové nebo oranžové a velmi dekorativně vypadá i purpurová a červená.

Využití věnců se dnes v žádném případě neomezuje pouze na zavěšení na dveře či nad krbovou římsu. Věnce ze sušených bylin nebo květů mohou viset například v kuchyni, věnce z květin zase v ložnici a ze sušených rostlin prakticky v kterékoli místnosti bytu. Zkrátka a dobře, věnce mají v současném interiéru opravdu pestré využití. V dávné minulosti šlo sice především o symbol, dnes však věnce bereme jednoznačně jako krásnou dekoraci.

Foto: Pinterest.com