Podzimní vlasový trend No. 1: Bronde hair

/ Redakce

Zní to jako nějaké zaklínadlo a dalo by se říci, že je to i kouzlo. Bronde hair je totiž barva vlasů, beroucí si to nejlepší z blond i z brunetk

a9ca03a044ecf93e7db781579fb892c2I když už je barva bronde nějaký ten čas oblíbeným odstínem vlasových stylistů celebrit, nosí ji například Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker nebo Blake Lively a Jennifer Aniston a další krásky, letos je opravdu žhavým trendem číslo 1.

A není divu, jedná se totiž o téměř kouzelnou a hlavně okouzlující barvu v níž se skrývá svůdnost blondýnky a přirozenost brunetky. Karamelový odstín se zlatými blond nádechy působí velice přirozeně, jako byste se s touto barvou doslova narodila. Další jeho devízou je plastičnost, šikovný kadeřník s ní dokáže opticky zvětšit objem vlasů a dokonce i lehce zeštíhlit proporce obličeje, stačí jen vychytat poměr blond a hnědých tónů.

Ty odvážnější, které se nebojí výsledku domácího barvení, pak jistě potěší, že bronde je teď v instantní podobě i v krabičkách v regálech drogerií, krásné odstíny dělá například L’Oréal nebo Schwarzkopf. Stačí si jen vybrat ten správný odstín. A jak na to? Opáleným ženám budou slušet teplejší zlatavé odstíny, těm s bledou pokožkou spíše popelavé a neutrální tóny.