Ponytail: Stále žhavý vlasový trend

/ Redakce

Ponytail nebo obecně řečeno culík je trendy v každém ročním období. Jeho velkou výhodou je to, že ho může nosit každý, i když právě nemáte super dlouhé vlasy.

Je to malý zázrak, který dodá každé ženě sebevědomí. Celebrity si ho v poslední době značně oblíbily. Jeden den mají krátké mikádo a druhý den jim za zády vlají husté dlouhé vlasy stažené do culíku. Je jasné, že vlasy tak rychle nerostou, ale kopit se dají v jediný okamžik.

Lindsay Ellingson

Lindsay Ellingson

Pokud ani k vám příroda nebyla milosrdná, není ostudou jí uměle dopomoci. Je důležité zůstat vkusný a raději vsadit na svého kadeřníka, který vám jistě doporučí hlavně ten správný odstín a naučí vás falešný culík buďto vytvořit z vlastních vlasů nebo správně připevnit tak, aby nikdo ani koutkem oka nic nepoznal.

Beyoncé

Beyoncé

To se rozhodně povedlo u zpěvaček Beyoncé nebo Rihanna, které rády mění jak odstíny svých přirozených vlasů, tak jejich délky. Ani v Čechách není o tzv. vlasové chameleony nouze. Asi nejslavnější bude zpěvačka Lucie Bílá a v jejím závětří stojí bloggerka Nikol Moravcová.

Nikol Moravcová

Nikol Moravcová

Tak nezůstávejte v pozadí ani vy.

Foto: Profimedia.cz; Instagram; Facebook.com