Pořiďte si dárek od Estée Lauder!

/ Redakce

V buticích Estée Lauder vědí, že zima už je dlouhá, a tak si pro vás připravili stylový dárek.

Pokud si do konce tohoto týdne pořídíte dva přípravky a alespoň jeden z nich bude z řady péče o pleť, dostanete stylovou kosmetickou taštičku plnou zkrášlujících drobností.

Tuto dnes již kultovní značku založila paní Estée Lauder v roce 1946. Na začátku svého podnikání byla přesvědčena, že rozjíždí pouze malý obchod. Jejímu tehdejšímu sloganu „Každá žena může být krásná“ je značka věrná přes více než 60 let a dnes se výrobky péče o pleť, dekorativní kosmetiky a vůní Estée Lauder prodávají ve více než 140 zemích světa. Na jednu ženu, jejíž tatínek pocházel z tehdejšího Československa, je to nemalý úspěch.

Nabídka prodejní akce  platí od 7. 3. do 24. 3. 2013 nebo do vyčerpání zásob. Butiky Estée Lauder naleznete na oficiálních stránkách  www.esteelauder.cz

Historii této úspěšné značky se budeme věnovat v blízké době. Připravujeme pro vás totiž  stylový kosmetický průvodce zajímavých značek a  jejich kultovních produktů, které zaznamenaly fenomenální úspěch a jsou otestovány spokojenými zákaznicemi na celém světě.

Foto: Archiv značky