Pořiďte si neviditelný make-up

Trend neviditelného make-upu vás bude bavit. Sluší všem typům pleti a když se naučíte ho správně nanést, vaše tvář bude zářit.

Snad každá značka má ve svém portfoliu jemný make-up, který splyne s pletí jako by byl neviditelný. Představme si dvě úplně čerstvé novinky od značky L´Oréal Paris.

Eau de teint od L´Oréal Paris je nový druh make-upu, který se snadno roztírá a nanáší pomocí prstů. Jeho ultralehké složení, ještě lehčí než voda, je ideální pro perfektní „nude“ vzhled pleti nejen v letních měsících. Jeho balení bylo inspirováno parfémem – stačí nanést kapičku na špičku prstů a rozetřít. Pro celý obličej stačí kapek pouze několik, díky lehké textuře se pak make-up snadno rozetře do ztracena. Speciální složení obohacené o oleje pak zajistí dokonalé krytí s jemným nádechem zvoleného barevného odstínu.

nudemagique-eau-de-teint-vyrobek copy

Druhou novinkou je Nude Magique Blur Cream –  maskuje viditelné póry a zakrývá nedokonalosti pleti. Navíc má jemnou texturu, která umožňuje snadné nanášení i roztírání. Nude Magique Blur Cream lze použít buď samostatně pro velmi přirozený vzhled nebo například spolu s Eau de Teint jako bázi.

nudemagique-blur-vyrobek copy

Oba produkty budou k dostání od června v široké obchodní síti.

Foto: Archiv značky