Potřebujete životní restart? Poradíme vám, jak na něj

/ Redakce

Poslední dobou tak nějak nevíte, co se sebou? Nic vás nebaví, jste otrávená a nevíte, co chcete? Kdy jindy nakoupnout váš život než právě těď? Tak jdeme na to!

Nejprve si sepište seznam, co byste chtěla. Kam byste se ráda podívala, co vás baví, co naopak nebaví, při kterých činnostech jste šťastná, čím byste se chtěla živit. V této chvíli vám nezbývá nic jiného, než si začít plnit své sny.

Vždycky jste chtěla skočit padákem? Jet sama na dovolenou? Naučit se italsky? Tak směle do toho! Ráda byste se živila jako cukrářka? Přihlaste se do kurzů a začněte na tom pracovat. Nikdo jiný to za vás neudělá.

tumblr_inline_nvx3h6olqq1tt6xsd_540

Kdy jste byla naposledy šťastná? Co se pokazilo? Uvědomte si, co se ve vašem životě stalo špatně, že jste teď v takovém rozpoložení. Co za to může? Pokuste se tu příčinu odstranit.

Nebojte se velkých změn! Pokud si to okolosti žádají, dejte výpověď v práci, rozejděte se s partnerem, kterého nemilujete, odstěhujte se do jiného města. Neustále se bojíme změn a tím si odpoíráme štěstí. Co tak hrozného by se mohlo stát? Ž ebudete chvíli nezaměstnaná nebo bez partnera? No a co!

201009-omag-eat-pray-love-949x534

 

Foto: Pinterest