Pouliční styl, který nikdy nezevšední

/ Redakce

Preferujete ležérní styl? Sázíte více na módní doplňky?

Pak pro vás máme inspiraci, jak na to. Základem jsou pohodlné a dobře padnoucí džíny. V podzimních dnech je výhodou bavlněný rolák různých barev, který vás zahřeje a bude určitě slušet. Kožešinové vesty jsou stále „in“ a celému vzhledu dodají navíc luxus a eleganci. Sázejte na dobrý výběr kvalitních a nadčasových módních doplňků.

Michael Kors a jeho malé kabelky přes rameno jsou nejen stylové, ale dopřejí vám i pohodlí  v podobě volných rukou. Perfektní sluneční brýle potřebujete nejen v létě, ale i po celý rok. Slunce přeci svítí kdykoli a my se před jeho UV zářením musíme chránit. Tak proč to nedělat vkusně. V poslední době jsou zcela zásadním doplňkem hodinky. Ty o vás často vypovídají více než si myslíte. Lidé jsou dnes zvyklí se na hodinky jiných lidí dívat a utvářet si názor. Proto na nich nešetřete a zvolte si ty správné. I v tomto ohledu pro vás může být inspirací Michael Kors a jeho ikonické růžové hodinky, které sluší každé z nás. Jsou noblesní a i ten nejobyčejnější outfit promění v noblesu.

Takto dokonale sladěna vplujte do víru velkoměsta, které vám bude ležet u nohou i bez vysokých podpatků a drahých večerních rób.

Foto: facebook.com; beinstyle.cz; net-a-porter.com