Pozvání na Grace´n´Glamour

/ Redakce

Půlrok utekl jako voda a nyní, již potřetí, se blíží jedinečná událost ve formě prodejní prezentace, na jejímž počátku stála myšlenka zahájení tradice luxusních módních událostí spojených s českými talentovanými návrháři a šperkaři, jež budou vnímáni jako symbol originality a dokonalého řemesla.

Letošní ročník ojedinělé akce Grace´n´Glamour , jejíž hlavním cílem je vytvořit prostor pro pravidelná setkávání známých i vycházejících návrhářských hvězd, bude probíhat v příjemném prostředí luxusního hotelu Thalia na Národní třídě v Praze a uskuteční se již za měsíc, 15. června.

Autorky projektu se letos pustily do spolupráce s návrhářem Pavlem Ivančicem, který vede Ateliér módní tvorby na VŠUP a právě díky tomuto kroku budou představeni výjimečně talentovaní studenti z jeho ročníku. Dále se můžete těšit např. na jména jako Šárka Šišková, Kateřina Geislerová, Monika Drápalová, Iveta Pecuchová nebo Zdeňka Imreczeová.

Narazíte na prezentaci návrhářek Jany Minaříkové, Moniky Roženkové, Lenky Kohoutové či Barbory Divínové. Nebudou chybět ani klobouky v podání modistky Jolany Kotábové, ručně šité kabelky a doplňky zase předvede značka La Mode de Bohéme.

Na své si přijdou i milovnice šperků, jelikož akci navštíví Lubor Baum a Michal Kadaník. Nezapomene se ani na naše drahé polovičky, módu pro pány představí značky SISTERSCONSPIRACY, Kristýna Kubištová, RITORE nebo nová oděvní značka Fiorina Fury.

Zkrátka a dobře je na co se těšit a na vás je si poznamenat vše do diáře, abyste pro jistotu na to nezapomněli. Přišli byste o mnoho.

Foto: Grace´n´Glamour