Praha přivítala spoluzakladatele švédské značky SACHAJUAN

/ Redakce

Spoluzakladatel značky SACHAJUAN Sacha Mitic dorazil do Prahy, aby vybraných novinářům povyprávěl o vzniku a filozofii značky a kadeřníkům pak ukázal své tipy.

Švédská značka SACHAJUAN se řadí mezi prémiové profesionální značky velmi vysoké kvality, čemuž odpovídá celková prodejní filozofie včetně pečlivého výběru salonu a obchodů, v nichž lze výrobky SACHAJUAN zakoupit. Všechny produkty nejvyšší kvality této značky se vyrábějí v Švédsku. Českým zákazníkům se poprvé tato značka představuje v Bomton studiích, následovat budou další luxusní kadeřnické salony po celé České republice.

V polovině listopadu zavítal do Prahy spoluzakladatel této značky Sacha Mitic, aby představil novinky i příběh značky a profesionálním kadeřníkům pak poradil a ukázal novinky i své tajné tipy. Při tiskové konferenci vyprávěl SACHA MITIC o vzniku značky a o její myšlence „jednoduchosti“, která je pro značku typická.

Sacha Mitic začal spolupracovat s vyhlášenými švédskými fotografy a předními skandinávskými módními magazíny jako vlasový stylista a kadeřník. Bohaté pracovní zkušenosti ve Stockholmu nestačily a Sacha odjel do New Yorku, kde už v den příletu začal pracovat jako stylista při focení pro magazín Amica. Během pobytu v Americe spolupracoval s celosvětově známými časopisy, jako je australský, brazilský a mexický Vogue, The New Yorker, Allure Magazine, Glamour, Women ́s Wear Daily „WWD“, Elle, GQ a mnoho dalších. Díky práci na módních editorialech se dostal i ke stylingu celebrit. Na vrcholu své kariéry se Sacha rozhodl vrátit zpátky do Stockholmu, kde si otevřel vlastní salon. Díky propojení klientů a kolegů se zde seznámil s Juanem.

IMG_1148

Juan Roselind začínal v 80. a začátkem 90. let jako učeň u vyhlášených kadeřníků ve stockholmském salonu královského dvora a mnoha celebrit. Pracoval i jako vlasový stylista během focení módních editorialů a vybudoval si stálou klientelu, včetně mnoha celebrit.

Juana a Sachu spojil kadeřnický salon, který společně založili v centru Stockholmu. Salon SACHAJUAN navrhl světově proslulý architekt Tomas Ericsson a nacházel se v elegantní budově bývalé galerie. Nesl se v minimalistickém stylu s jemnými ženskými liniemi. Stal se salonem s velkým S a kadeřnické duo se podílelo také na tvorbě redakčních editorialů, módních show a stylingu celebrit – to vše podle nejnovějších módních trendů.

Podstatou značky SACHAJUAN je jednoduchost. Péče o vlasy by měla být co nejjednodušší, proto se značka neustále snaží, aby její komunikace i přípravky byly srozumitelné a snadno použitelné. SACHAJUAN výrobky tvoří technologie Ocean Silk. Byla vyvinuta z různých druhů mořských řas, které dodávají vlasům vlhkost, lesk a navracejí jim jejich přirozenou krásu.

Foto: Bomton studio