Předávání cen Tony proběhlo noblesně, avšak ve stínu orlandské tragédie

/ Redakce

Tony Awards, ceny, které jsou udíleny představením a hercům z Broadwaye, byly tentokrát zastíněny tragédií, která se udála na Floridě v Orlandu to ráno. Celým večerem provázel James Corden a nejvíce cen si odnesl herec Lin-Manuel Miranda a to celkem 11 ze 16 nominací.

Každá taková událost je samozřejmě především přehlídkou úchvatných rób. Kdo tentokrát zazářil a stal se inspirací pro řadu z nás?

Herečka Cate Blanchett je vždy ozdobou červeného koberce a ani tento večer tomu nebylo jinak. Tentokrát zvolila střihově zajímavé šaty z dílny Louis Vuitton.

Lucy Liu vsadila na žlutou a udělala dobře. Tato barva ji velmi sluší a šaty od Zuhair Murad z ní udělaly přímo vílu večera.

Lupita Nyong’o zvolila šaty klasického střihu z módního domu Hugo Boss, které doplnila šperky z luxusního klenotnictví Tiffany&Co.

Mary Elizabeth Winstead překvapila fascinující róbou odhalující i zakrývající vše. Hravost tohoto modelu nás prostě baví.

Avšak i na takto významných světových událostech se najdou přešlapy slavných, které nelze nechat bez povšimnutí.

Keri Russell zvolila šaty od Monique Lhuilllier a rozhodně neudělala dobře. Róba ji absolutně střihově nesedí, navíc otevřená podpaží nepůsobí zrovna delikátně a nožka Keri by už taky měla být spíše schována pod sukní než z ní vykukovat.

Herečka Glenn Close je mimořádnou ženou, ale na červeném koberci s růžovou mašlí v pase svou úchvatnost a hereckou geniálnost naprosto ztratila.

Cynthia Erivo nepatří mezi klasické krásky a šaty z dílny Roberto Cavalli z ní navíc udělali tak trochu šeredku večera. Tento model patří bezpochyby mezi nejhorší. Styl tohoto významného módního návrháře neumí nosit jen tak někdo.

Foto: Facebook.com; GettyImages.com