Představujeme Top 5 kapesních nožů Victorinox

/ Redakce

Příběh o úspěchu Victorinox započal „důstojnický“ nůž již v roce 1897. Nejnovější generace světově proslulého originálu pokračuje v odkazu tradice, ale zároveň splňuje požadavky dneší doby s ohledem na funkčnost, uživatelskou přívětivost a kvalitu.

SPARTAN

Nejpoužívanější kapesní nůž pro turistiku a cestování. S 12ti funkcemi se tento červený krasavec řadí mezi klasiku, která nestárne. Mimo nože v něm najdete i pinzetu nebo například nerezový kroužek na klíče.

Picture 036

[email protected] 32GB / 16GB

Nový elektronický společník na cesty od společnosti Victorinox. Člověk digitálního věku vyžaduje kapesní nůž, který mu bude dělat společníka při každodenních nesnadných úkolech. Proto Victorinox řadu švýcarských armádních nožů – Swiss Army Knife – rozšířil o „elektronickou čepel“. Kromě otevírání dopisů a odstraňování připínáčků umí tento univerzální kousek uchovávat hudbu, obrázky, prezentace i elektronickou poštu. A tak náš 58 mm kapesní nůž vstoupil do digitální éry.

HUNTSMAN

Kapesní nůž o velikosti 91 mm s nůžkami a pilkou na dřevo je vhodný pro cestování a turistiku.

RESCUE TOOL

Poté, co prokázaly svou spolehlivost v bojových situacích a při záchranných akcích, byly robustní kapesní nože opatřeny dalšími funkcemi, mezi něž patří zamykací mechanismus čepele a šroubovák. Kapesní nůž určený záchranářským a bezpečnostním složkám s 15ti složkami.

RANGERWOOD 55

Kapesní nůž o velikosti 130 mm s pojistkou velké čepele. Počet funkcí 12.

Foto: Archiv značky Victorinox