Předvánoční nákupní horečka začíná

/ Redakce

Máme za sebou první sníh.

Sice dlouho nevydržel, ale předvánoční atmosféru rozhodně odstartoval. To, že nákupní šílenství pomalu začíná, jsem si uvědomila v supermarketu, kam jsem šla jen pro pečivo. Nade mnou se kymácely velké cedule s vánočními ozdobami, v regálu vlevo žárovky s ozdobami a vpravo čokoládoví Mikuláši, čerti a jiné dobrůtky. Hrůza, je čas přemýšlet o dárcích, adventní výzdobě a shonu, který mě jako matku dvou dětí čeká.

Tolik bych to chtěla oddálit, ignorovat, ale je to těžké, když ti dva caparti zahlédli vánoční stromeček ve vitríně dalšího obchodu a připomněli, že by měli začít psát Ježíškovi a kolik dní se ještě vyspinkají, než přijde. Uff, vítejte v době, která má svým způsobem být především krásná, má nás nutit rozjímat, setkávat se s přáteli, rodinou a popíjet svařené víno. Bohužel v dnešní komerční době je to jiné. Proto vítejte v době stresu, běhání po obchodech, hledání dobrých skrýší, které děti ani partneři neobjeví.

Ale přesto, zkuste se na chvíli zastavit a tuto dobu si i vychutnat. My se vás i v tomto měsíci budeme snažit informovat, bavit nebo naopak inspirovat k vánočním dárkům, abyste nemuseli příliš přemýšlet a trávit celé dny v přeplněných obchodních centrech, když můžete vánoční dárky koupit stylově a elegantně i ze svého domova nebo jít napřímo pro dárek, který my vám poradíme. Pravda, že dětem se příliš věnovat nebudeme, i když čelenka s jelínkem Deers udělá radost každé malé i dospívající dívence, která již nyní pomalu zjišťuje, že styl je důležitý v každém věku.

Nastává však i doba předvánočních večírků, setkávání se s přáteli, které jsme dlouho neviděli, večeře s klienty. Nastává doba, kdy je třeba se obléci slavnostněji než kdykoli předtím. Naše redakce se na toto téma velice těší a již nyní pro vás hledá vhodné šaty a k nim přesně padnoucí módní doplňky. Velice se těšíme i na několik módních akcí, které budou v listopadu probíhat, jako například další módní přehlídka Taťjány Kováříkové, 15. listopadu vyrazíme na nákupy do H&M, kde představí svou kolekci Maison Martin Margiela, navštívíme nejnovější multibrandový butik DUSNI3, který slibuje velký módní zážitek. Celý měsíc budeme sledovat novinky v Pařížské ulici, o které se nyní hodně mluví. Ani naše bloggerky nebudou zahálet a o své zážitky a pocity se s vámi budou dělit i tento měsíc.

Já vám doufám přinesu další rozhovory s výjimečnými ženami, které hýbou českou módní scénou a mohou být pro nás velkou inspirací. Zkrátka i v této hektické době vám chceme vytvořit alespoň několik chvil, které budou příjemné a při kterých se snad na chvíli zastavíte a zapomenete, že za okny bude stále větší a větší zima, a že se Vánoce blíží stále rychleji a rychleji.

Užijte si listopad, je to měsíc plný barev, který stojí za to.

Michaela Hošková, šéfredaktorka