Předvánoční nápady u F&F

/ Redakce

Ať už rádi a pro klid své duše sháníte originální vánoční dárky s předstihem, či jen potřebujete doplnit svůj šatník o kousky pro nadcházející večírkovou a plesovou sezónu, v pestré nabídce britské módní značky F&F si s jistotou vyberete.

Tentokrát si pro nás F&F připravilo velice nápaditou dámskou, pánskou i dětskou kolekci. V dámském oddělení tak není nouze o tradiční koktejlky i večerní róby, pohodlné a hřejivé svetry, luxusní spodní prádlo, třpytivá psaníčka doplněná o flitry i další nápadité detaily, či zlaté lodičky s odzbrojujícím podpatkem. Sportovně naladěné dámy s jistotou ocení řadu F&F Active vhodnou pro všechny fyzicky náročnější aktivity.

Jsou to právě šaty, jejichž nabídka uspokojí každý typ ženské postavy. Lze vybírat z malých černých určených pro postavu přesýpacích hodin, které se chytře zužují v oblasti pasu a mají objemnější sukni, jež vytváří dojem souměrné siluety. Pro drobnou postavu jsou zase ideální šaty se zajímavými detaily kolem krku doplněné o volány ve spodní linii. Vysoká postava vynikne v šatech s pouzdrovou sukní nad kolena a zdobenou vrchní částí.

V kolekci také nesmí chybět několik nových bytových doplňků z řady F&F Home inspirovaných nejnovějšími trendy a oplývajících svojí kvalitou a především cenovou dostupností. Stačí vybírat z broušených sklenic, atypických váz, měkkých polštářků či dekorativních rámečků, díky kterým dostanou vaše fotografie zcela nový kabátek.

Foto: Archiv firmy