Předvánoční novinky značky PUMA

/ Redakce

Značka sportovní obuvi a oblečení PUMA nezahálí ani v listopadu a pro své fanoušky si přichystala hned dvě předvánoční novinky.

Novinky, které míří do světa obuvi, padnou do oka všem milovníkům pohodlnosti, historie, zelené barvy a originality.

První z nich ocení fanoušci kultovních běžeckých bot Trinomic. PUMA totiž nově uvádí limitovanou edici s názvem PUMA Green Box Pack, boxy, ve kterých se ukrývají nejen tři různé a ikonické typy tenisek z 90. let – PUMA Blaze of Glory, R698 a Trinomic XT2.

PUMA_Trinomic_BlazeOfGlory_Green__3_499_Kc (1)

Všechny jmenované modely pocházejí z doby, kdy značka psala spolu s těmi nejlepšími sportovci historii běžeckých bot a přávě tyto modely jsou to nejlepší z technologie obuvi pro využití v městské džungli. Jsou zahaleny do zeleného kabátku a ukrývají se v originální zelené krabici Trinomic.

PUMA_Green_Box

Druhá novinka vznikla při příležitosti patnáctiletého výročí Sneakersnstuff, předního prodejce tenisek distribuujícího produkty těch největších sportovních značek na světě, včetně PUMY. Ta dala vyrobit limitovanou kolekci PUMA Suede, tvoří ji tři modely – PUMA Tom, PUMA Birgitta a PUMA Ingela.

PUMA_Suede_Trio

Obuv byla navržena ve spolupráci se švédskou designérskou firmou 10-Gruppen, jména jsou shodná se jmény jejích zakladatelů. Jedná se o skupinu 10 designérů, jež byla založena v roce 1970 a hrála důležitou roli ve vývoji švédského designu, ten patří dlouhodobě mezi absolutní špičku v oboru.

Foto: Archiv firmy