Premium Fashion Brands představuje vlastní magazín

/ Redakce

Společnost Premium Fashion Brands, síť butiků s dostupnou luxusní módou, spustila nový e-shop www.pfb.cz a představuje vlastní PFB magazín. Vy si ho již dnes můžete stáhnout a nechat se inspirovat pro jarní nákupy.

Do rukou a nebo do vašich počítačů se právě dnes dostává vůbec první vydání magazínu československé módní skupiny Premium Fashion Brands. V kalendářním roce se můžete těšit na dvě taková čísla, která budou monitorovat svět stylu a trendů v módních obdobích jaro/léto a podzim/zima.

Titulní stranu magazínu obsadila nová tvář PFB – světová topmodelka Linda Vojtová. Jak si žije tato topmodelka, která prorazila ve světě vysoké módy a co jí stále vrací do Čech se dočtete v aktuálním vydání magazínu PFB.

1

V magazínu nechybí ani fotostory, ve které se do kousků z butiků PFB oblékli bývalý desetibojař a současný moderátor televizních zpráv Roman Šebrle a modelka a country manažerka PFB na Slovensku Soňa Skoncová.

IMG_8276

Jaké modely a jak je správně kombinovat vám na několika stránkách poradí profesionální stylista. Pokud vás nový magazín PFB zajímá, stačí jít na stránky www.pfb.cz a začít se inspirovat.

PFB_magazin