Prestižní soutěž Kadeřník roku zná své vítěze!

Slavnostní Galavečer soutěže Kadeřník roku, která vznikla v roce 1985 ve Velké Británii, každoročně vedle vítězů dílčích kategorií vynese na výsluní slávy absolutního vítěze s titulem Kadeřník roku.

Pod taktovkou Schwarzkopf Professional probíhá soutěž v České Republice již třináctým rokem a za dobu své existence objevila mnoho talentů. Z hlavní výhry Kadeřník roku se v minulosti mohla radovat například Petra Měchurová, Jana Burdová, která zvítězila celkem třikrát nebo kadeřník Libor Šula i Michal Zapoměl.

Letošní slavnostní Galavečer se nesl v duchu moderního předávání „kadeřnických Oscarů“. Hosté u kulatých stolů měli možnost sledovat představení vlasových trendů Essential Looks na jaro/léto 2014 od Schwarzkopf Professional, které hýřilo barvami a technickou propracovaností jednotlivých účesů. Svoji tvorbu v rámci vlastních velkolepých vlasových show představili kadeřníci Jana Burdová a Michal Zapoměl.

Jana Burdová, loňská vítězka Kadeřníka roku, vystoupila s úchvatnou show pod názvem INDIVIDUALITY. Michal Zapoměl přenesl ve své show RoaR hosty večera do divoké džungle plné zářících barev.

Nezávislá porota složená z českých i mezinárodních kadeřníků a zástupců módního průmyslu přidělila hlavní titul Kadeřník roku poprvé Janu Balcaříkovi z BOMTON Studia, Praha, který získal také cenu v kategorii Pánský komerční účes.

Vítězná kolekce Jan Balcařík BOMTON Studia

Foto: Czech and Slovak Hairdressing Awards