-->

Přichází nová kapitola partnerství: Adidas + Kanye West

/ Redakce

Značka adidas upevňuje dlouhodobou spolupráci s kreativní hvězdou a rapperem Kanye Westem a přichází s novinkou nazvanou adidas + Kanye West. Kolekce přinese obuv, oblečení i doplňky a to jak pro ženy, tak pro muže. Novinkou též je, že se nesoustředí pouze na streetovou módu, ale na své si přijdou i fanoušci sportu. Kolekce ponese logo adidas a YEEZY.

Uplynulé dva roky spolupráce pro adidas Originals prokázaly neobyčejný úspěch a vliv tohoto spojení. Ty daly základ nově vznikající spolupráci, která je nejzásadnějším spojením sportovní značky a osobnosti mimo sportovní odvětví. S pokrokovými inovacemi Kanyeho Westa a technologickými schopnostmi adidasu přichází budoucnost.

V následujících týdnech bude okolo Kanyeho Westa vytvořen tým, který bude spolu s ním globálně vyvíjet nové YEEZY produkty. Mimo to adidas + Kanye West rozšiřuje pole působnosti a své inovace přinese jak do steetového, tak sportovního oblečení a obuvi.

„Za poslední dva roky nahlédli adidas a YEEZY do budoucnosti. A tato nová spolupráce dokazuje, že kdokoliv, kdo má sen, ho může snít, aniž by byl jakkoliv limitován,“ říká Kanye West.

adidas + KANYE WEST New Partnership Announcement

„Kanye je opravdový tvůrce. Má výjimečný dar toho, že vidí věci, kteří jiní ne. Jsme proto opravdu nadšeni, že dál posilujeme naše partnerství, a nemůžeme se dočkat, až společně změníme budoucnost,“ říká Eric Liedtke, člen představenstva adidasu. „Pouštíme se teď do nových teritorií, protože Kanyeho kreativitě dáváme prostor i ve sportovním odvětví. A to je přesně to, co adidas symbolizuje – dává tvůrcům možnost vytvořit přelomové a nové věci.“

Nejde o první spolupráci mezi značkou se třemi pruhy a rapperem. S celosvětovým úspěchem se během posledních dvou let setkaly již legendární streetové boty YEEZY BOOST 750 a YEEZY BOOST 350, které využívají výjimečnou adidas technologii odpružení BOOST™ a specifický a kritiky oceňovaný design obovi.

Foto: Archiv firem