Přijde už konečně jaro?

/ Redakce

Už to vypadalo tak nadějně. Za okny slunce, teplota stoupala k 13 stupňům a já našla zapadlé balerínky a oprášila je. Tolik jsem se jich nemohla dočkat.

Škoda, že už je zase vše jinak. Balerínky jsou zpět v krabici a kozačky stojí u dveří připravené na cestu do kanceláře. Slunce je už jen na obrázku mé dcery, která mě tím chtěla potěšit po návratu ze školky. Tak budeme zkrátka čekat, až se jaro zase vrátí a věřme, že už natrvalo. Mezitím nepropadáme panice a pracujeme na dalších jarních tématech. Asi jste již zaregistrovali další změny, které příjemně prospěly našemu on-line magazínu. Pro velký úspěch více pracujeme s módními inspiracemi. Snažíme se vám tak dodat více nápadů, jak oživit své šatníky a najít svůj osobitý styl. Nabízíme vám stále více a více rozhovorů, které s velkou vervou čtete, a nás to samozřejmě těší. A to není zdaleka vše. Připravujeme i absolutní novinku s názvem “streaming”.

Iconiq.cz se stal mediálním partnerem módní akce Shooting Fashion Star, která se koná 11.4. v budově Masarykova nádraží a bude stejně jako loni, co obdivovat. Vím, řeknete si, že účastnit se mohou jen vybraní a bohužel počet je omezený. Letos máte možnost vše sledovat i vy, živě a z pohodlí vašeho domova. A zde to zdaleka nekončí. Je mi ctí, že vám mohu oznámit novinku, ze které se celá naše redakce velice raduje. V září nastane doba módních týdnů i u nás v České republice a Iconiq bude u toho v plné parádě. Stal se on-line mediálním partnerem Prague Fashion Weekendu, který je letos programem zcela přesycen a o exkluzivní hosty i ze zahraničí nebude nouze. Vy díky nám budete vše moci sledovat 24 hodin denně po dobu celého konání akce a to jak živě, tak ze záznamu. Čekají vás rozhovory s návrháři, celebritami. Na to vše si musíme ještě chvíli počkat, ale těšit se můžeme již nyní a vy s námi.

Proto jsme neváhali a své řady redaktorů opět rozšířili. Touto cestou bych ráda mezi námi přivítala Emu Janáčkovou, která již nyní pilně pracuje a denně přináší stále nová a aktuální témata, která najdete pouze u nás. Ema je do módy skutečně zapálena, navíc studuje žurnalistiku a má svůj vlastní neotřelý názor, který je v místních vodách více než nutný.

Přeji vám brzký návrat jara, slunce a především optimismu.

Michaela Hošková, šéfredaktorka

Foto: Kamila Písaříková