Přijďte tuto sobotu na stylový Bloges Market

/ Redakce

Oblíbené blogerky Bloges Robes pořádají tuto sobotu největší Bloges Market. Mimo prodeje nejrůznějších kousků oblečení se můžete těšit i na módní přehlídku a koncert.

Čtyři nejlepší kamarádky – moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna, modelka a vicemiss Míša a herečka Nikol K. si před časem založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné – Lásku k módě.

Jejich blog s názvem Bloges Robes už přilákal víc než dva miliony fanoušků a holky byly dokonce nominované na Blogerku roku v kategorii Lifestyle.

Protože jsou všechny velmi akční, nezůstává jen u módních příspěvků, ale organizují nejrůznější akce. Už tuto sobotu se tak můžete těšit na Bloges Market, který se bude konat v baru La Loca v Praze u Karlova náměstí.

A na co se můžete těšit?

Součástí celé akce budou stylové welcome drinky, workshopy od beauty i food blogerek. Oblíbené blogerky budou také hosty celé akce. K dispozici vám bude také Beauty Lounge od Make-up Institutu a kadeřníci ze salonu Franck Provost. Na programu je také módní přehlídka, styling poradenství, sweet bar s PUNK ROCKS CUPCAKE , focení ve SMILEBOXU, fashion talks a především oblíbená tombola. To vše bude provázeno hudbou by Djs, Carlos Squint a vystoupením pianisty a zpěvačky Annamaria z kapely Jazzoví kluci.

Celou akcí vás provede Nikol Moravcová a nebude chybět ani after party, na které vystoupí kapela THE DAT (USA), zahraje Mardoša z kapely Tata Bojs a Dj Lucky Boy.