Připijte si z designových lahví Evian

/ Redakce

Pokud toužíte vlastnit nějaký z módních kousků, které navrhli světoznámí módní návrháři a nechce se vám čekat, než si své přání budete moci splnit, můžete si pořídit limitované edice designových lahví vody Evian.

Francouzská značka Evian vydává každoročně limitované série klasických skleněných lahví, které se stávají sběratelskými kousky. Pro rok 2000 tak vytvořila například skleněnou lahev v připomínající tvar kapky, jindy se zas designéři inspirovali čistotou horského pramene a kusem ledovce.

Od roku 2008 si Evian zve ke své spolupráci ty nejznámější jména z módního světa. Na vašem stole se tak již mohl objevit například Jean Paul Gaultier, Issey Miyake nebo Paul Smith.

evian05

Designérské lahve se tak pomalu stávají sběratelskými kousky, které rozhodně do tříděného odpadu nepatří. No řekněte, Jean Paul Gaultier vytvořil ve spolupráci se značkou Baccarat kolekci Haute Couture čítající pět různých tvarů a stylů lahví, připomínající skleněný čistý šperk. Lahev od Paula Smithe zas hýřila barevnými proužky a její součástí bylo i roztomilé kulaté balení.

Pro loňský rok si Evian vybrala spolupráci s americkou návrhářkou Diane von Furstenberg, jejíž návrh oslavuje život, mladistvé myšlení a inspirativní způsob života.

evians_2013_limited_edition_bottle_by_diane_von_furstenberg_reflects_a_playful_celebration_of_life_9wmxi

A Diane nebyla poslední, koho Evian oslovila. Díky známým jménům, které Evian oslovuje se tak její skleněná lahev s minerální vodou stává velmi ekluzivní záležitostí a také jednou z nejdražších minerálních vod v lahvi na světě.

Pro rok 2014 se designérem lahve Evian stal návrhář Elie Saab, který svým návrhem podpořil čistotu designu celé značky a vtiskl ji svůj rukopis v jemném aranžmá krajky.

elie saab evian hero IIHIH