Připravte vaši pleť na léto

/ Redakce

Léto je za rohem a s ním i letní večírky a plážové ponocování. Nebojte se popustit uzdu své fantazie při stylu líčení a nechte vyniknout opálenou pleť. Důležitá je ale i následná péče, která dodá pleti potřebnou výživu.

Po námahavém slunečném dni potřebuje pleť důkladnou péči. Je důležité odstranit všechny nečistoty, které se na pleti během dne usazují. Představujeme několik osvědčených pomocníků, kteří se o vaši pleť postarají.

DERMACOL - Oslnivÿ kr†sn† celÏ den 1

Micelární pleťová voda Dermacol Detox & Defence neutralizuje v pokožce škodlivé látky z vnějšího prostředí a pomáhá jí lépe dýchat. Pro dostatečnou ochranu pleti před vnějšími vlivy použijte krém Detox & Defence. Intenzivně se stará o pleť, detoxikuje ji, hydratuje a vyživuje.

K letní atmosféře patří svěžest a vitalita. Pokud je vaše kůže po celém dni unavená, s jemnými vráskami a bez jasu, pomůžou jí zkrášlující a rozjasňující hydratační fluidy. Pokud se vám zdá, že nejste rovnoměrně opálená, použijte bronzující fluid nejen na tvář, ale i na krk, dekolt a ruce. Pleti dodáte bronzovo-zlatý nádech.

DERMACOL - Letn° ETNO l°üen° - kompozice

OČI

Večerní letní líčení by se mělo odlišovat od denního. Bronzovou paletku můžete využít jako oční stín a aplikovat do ohybu jako další vrstvu na oční linku. Celé pohyblivé víčko pokryjte očním stínem z nové kolekce Dermacol Bonbon. Kajalovou tužkou důkladně vykreslete a zvýrazněte kontury očí. Váš pohled finálně podtrhne kvalitní řasenka a dodá mu na dramatičnosti.

DERMACOL - Letn° ETNO l°üen° 2

TIP Dermacol

Dermacol Bonbon stíny zvýrazní barvu očí a rozzáří pohled. Díky vysokému obsahu minerálních pigmentů zajistí sytou a jasnou barvu během celého večera. Wet & dry pudrová textura je krásně sametově jemná a umožňuje zvolit intenzitu barvy podle způsobu aplikace. Pro večerní líčení zvolte vlhkou aplikaci – stačí jen kapka vody. Zlepšíte fixaci stínu a zvýrazníte odstín.

TIP vizážisty Dermacol Tomáše Vidy

Večerní líčení na párty může být výraznější a extravagantnější. Nebojte se použít černou linku na orámování očních kontur. 

Foto: Archiv značky Dermacol