Přírodní a fair trade kosmetika C.Lavie dorazila do Česka

/ Lenka Komrsková

Na český trh přichází značka C.Lavie, certifikovaná přírodní kosmetika pro pleť citlivou, podrážděnou a se sklony k červenání. Na jaké produkty se můžete těšit?

Eco certifikáty

V niche parfumerii Wonderful nově seženete favority od C.Lavie, nové přírodní francouzské značky certifikované EcoCert certifikátem. Pochlubit se může nejen vysokým podílem složek v BIO kvalitě (až 95%), ale i fair trade surovinami, které jsou namíchány tak, aby pokožku vyživily, hydratovaly a zároveň eliminovaly příznaky stárnutí, podráždění a začervenání.

Žádná voda

C.Lavie produkty se navzájem synergeticky doplňují, čímž podporují účinky jednotlivých aktivních složek: šťávy z aloe vera, kyseliny hyaluronové, oleje z opuncie, z datle pouštní a vzácných složek jako je kakai olej či perilla olej – tolik využívaný v učení tradiční čínské medicíny. Jednou ze zásad C.Lavie je nepoužívat ve svých produktem vodu, a tak jsou hlavní ingrediencí hydroláty.

C.Lavie .11 Contour oční gel, 1 899 Kč

Oční gel je denní přípravek, který minimalizuje známky únavy a viditelně hydratuje oblast kolem očí. Kombinace kyseliny hyaluronové a čisté šťávy z aloe vera v citlivé oblasti kolem očí hluboce hydratuje a vypíná pokožku. Kofein redukuje tmavé kruhy a opuchy. 

Složení je zaměřeno na zlepšení mikro-cirkulace v krvi pro snížení tmavých kruhů a odvodňuje přebytečnou vodu způsobující otoky. Nemusíte se bát ani provokativní parfemace, produkt v sobě nemá žádnou přidanou vůni.

C.Lavie .21 Lumineux rozjasňující sérum, 2 899 Kč

Specifický přípravekkterý účinně rozjasňuje a dokonale zlepšuje stav pleti. Tajemství zářivé pleti spočívá v mnoha vlastnostech sibiřského modřínu, který rozjasňuje a koriguje vzhled tónu pleti a reguluje produkci melaninu. Napomáhá pokožce podporovat pevnost a pružnost tím, že stimuluje tvorbu kolagenu, a dokonce snižuje výskyt červených skvrn a má protizánětlivé účinky.

Produkt zlepšuje cirkulaci krve, viditelně snižuje záněty, hloubkově hydratuje pleť a reguluje tvorbu melaninu. Mezi hlavní složky patří růžový hydrolát, destilát z citronu, šípkový olej, olej z rajčatových semen, olej z datle pouštní, extrakt z brazilských ořechů, eko-extrakt z granátového jablka, kyselina hyaluronová rostlinného původu a extrakt sibiřského modřínu.

C.Lavie .19 Créme denní péče, 2 499 Kč

Denní krém s unikátním složením, které reguluje funkci buněk, bojuje proti vnějším vlivům a pomáhá proti dehydrataci pleti. Unikátní synergie účinných látek přípravku C.LAVIE denní péče posiluje přirozenou bariéru kůže.

Denní péče C.LAVIE .19 je určena k posilování přirozené funkce pokožky a přináší výživu, důležité lipidy, hydrataci, ochranu díky hlavním složkám, mezi něž patří hydrolát z růže damašské, hydrolát z pomerančových květů (Neroli), olej z datle pouštní, jojobový olej, opunciový olej, eko-extrakt z myrty a olivových listů či kyselina hyaluronová ve dvou molekulárních velikostech.