Přírodní složení, obaly šetrné k přírodě: Poznejte novou péči Green

/ Lenka Komrsková

Marionnaud nedávno představil novou řadu přírodní kosmetiky Marionnaud Green. Produkty, jejichž složení je z 90 procent přírodní, se pyšní nejen skvělými účinky na pokožku obličeje i těla, ale také obaly šetrnými k přírodě.

Proč právě teď?

Potřebuje vaše tělo odlehčit či ubrat cukr a alkohol? Tak jako toužíte udělat dobře svému trávení a tím si vylepšit i imunitu, můžete změnit i kosmetické přípravky, které denně používáte. Marionnaud svou novou řadou reaguje na zvyšující se poptávku po „zelené“ kosmetice. Produkty obsahují maximum ingrediencí přírodního původu, naopak v nich nenajdete sulfáty, parabeny, minerální oleje ani syntetické vůně. Základem jarní zelené kolekce jsou přísady jako semena granátového jablka, kiwi, chia semínka, měsíček lékařský, mrkev, zázvor nebo okurka.

Ohleduplnost na prvním místě

Marionnaud Green tak míří na moderně smýšlející zákaznice, které nechtějí používat chemické preparáty a není jim lhostejné ani to, jaké má jejich spotřební chování dopad na životní prostředí. Proto jsou produkty vyráběné ve Francii a jejich jednoduché a snadno recyklovatelné obaly získaly certifikát FSC, podporující ekologicky šetrné obhospodařování lesů.