Přitažlivé klenoty v podání LV

/ Redakce

Již na začátku října byla představena nová kolekce šperků francouzského módního domu Louis Vuitton. Kolekce čítá celkem dvacet neobyčejných klenotů stvořených pro mocné a direktivní ženy.

Vedení sekce klenotů se tentokrát uchýlilo k jedné ústřední myšlence, která si bere za cíl setřít rozdíly mezi muži a ženami. „Šperky jako moderní vyjádření silné ženy“. Přesně takto charakterizovala nové počiny značky výkonná ředitelka sekce šperků a hodinek Hamdi Chatti. Došlo k představení unikátního estetického konceptu ženy, jež nyní hraje rozhodující roli v identitě značky. Díky tomuto smýšlení vznikla nová kolekce šperků Chain Attraction.

Kolekce je všechno, jen ne obyčejná. Obsahuje náramky, prsteny, náušnice i mohutné náhrdelníky. Nadchne vás výraznými promyšlenými detaily, svým odvážným, geometrických a magnetickým stylem.

Jednotlivé řetízky dramaticky kontrastují s výraznými barvami i materiály (růžový, červený a oranžový topaz, bílé opály či citrusové granáty).

Nechybí opulentní medailonky, haute couture drahokamy a další prvky, které charakterizují silnou ženu v podání této značky. Ta je především odvážná, oplývá sebedůvěrou a magnetickou přitažlivostí, stejně jako její šperky, jež dotváří celkový dojem.

Foto: Archiv firmy