Přivítejte detox čaj pro svěží jaro

/ Redakce

Jarní únava je pojem, který se v těchto měsících skloňuje ve všech pádech. Není ale divu, po zimě se opravdu máme nárok cítit poněkud nezdravě, vždyť naše tělo v uplynulém období ukládalo více tuků, měli jsme méně pohybu a naše strava také nejspíš nebyla bez hříchu. Náš organismus doslova volá po očistné kůře.

Jakkoli může znít slovo detox moderně, očistu těla po zimě prováděli lidé už od pradávna. Masopustní období, které dnes známe spíš už jen jako veselou přehlídku masek, mělo za cíl připravit tělo na jaro, vynechání masa z jídelníčku odlehčilo trávicímu ústrojí a díky tomu lidé získali novou energii na jarní práci v hospodářství.

Dnes už možná tak tvrdě nepracujeme, určitě více než naši předci jsme ale poznamenaní škodlivými toxiny. Zbavit se jich a osvobodit své tělo od všeho nežádoucího nám pomůže zvýšený pitný režim. Kromě čisté vody jsou výborným pomocníkem při očistě organismu také bylinné čaje. Zkusit můžete například novinku Čisticí a zklidňující bylinnou směs od AHMAD TEA London s příznačným názvem DETOX, která v sobě spojuje nejen sílu přírody, ale i skvělou a vyváženou chuť.

AHMAD TEA London DETOX je složen z máty peprné, fenyklu, listů břízy, rozmarýnu, smetanky lékařské, listů kopřivy, zázvoru a ostružinového listí – vše v přesném poměru tak, aby se z těla mohly vyplavovat škodlivé toxiny a přitom se ve vašem šálku pojila chuť a aroma.

Je k dostání v balení po 20 čajových sáčcích v samostatně balených unikátních alupacích, které uchovají váš čaj vždy čerstvý a v té nejvyšší kvalitě.

Foto: Archiv značky