Přivítejte jaro také na svých nehtech!

/ Redakce

Probouzející se příroda, převaha slunečných dnů a nádherná azurová obloha nás nutí schovat tmavé laky na nehty a začít opět koketovat s trochou výraznější variantou.

V minulých týdnech jsme se vrhli na největší trendy letošního jara v oblasti oblékání, uvedli jsme na pravou míru trendy v obuvi a nezapomněli vám poradit i ohledně dokonalých doplňků.

Před několika dny jsem také vybrala několik účesů, které se pravidelně objevovaly na podzimních týdnech módy. Co nám ovšem ještě zbývá k naprosté dokonalosti je jarní a letní manikúra. Tu si nyní připomeneme.

Ihned po metalickém oblečení budou v kurzu metalické barvy laků na nehty a především kávová či matná bronzová varianta, která se objevila na modelkách během přehlídky Giorgio Armani. Narciso Rodriguez naordinoval nehtům zase pískově hnědou.

Giorgio Armani

Giorgio Armani

Nenechte si ujít odstíny korálové  jako např. u Delpozo nebo Nicole Miller, romanticky růžovou či jemnou oranžovou jako tomu bylo u Jenny Packham či Alice + Olivia.

Do popředí se také dostává výrazná žlutá, zelená a nebesky modrá, dodejte nehtům trochu šmrncu pomocí jedné vrstvy nadlaku s glitry.

Alice + Olivia

Alice + Olivia

Vedle rozhodně nešlápnete s křiklavou rudou, viděli jsme ji u Zac Posen, oblíbila si ji také Carolina Herrera. Značka Tibi vsází na elegantní a zářivou bílou, kobaltově modrá vládla přehlídce Reed Krakoff.

Zajímavou variantou je také kombinace dvou trendů dohromady – nehty modelek Erin Fetherston zdobil bílý lak doplněný o zlaté proužky.

Erin Fetherston

Erin Fetherston

Foto: Pinterest