Probuzení se zářivou a mladistvou pletí

/ Redakce

Zázračný beauty produkt, který se skrývá pod názvem Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream, vám přes noc dokonale zhydratuje pleť. Jaké jsou jeho další účinky?

V našem moderním životě tolik věcí soupeří o naši pozornost… Rodina, práce, společenský život a udržování se v kondici nám zabere čas až do večera, které bychom měli trávit odpočinkem před kvalitním spánkem. Ale tuto dobu často zahrnuje čas s telefonem, počítačem nebo před TV. Světlo ze zařízení může ještě ztížit usínání a kvalitní spánek. Než dosáhneme 30 a 40 let, naše kůže ztrácí postupně určitou odolnost, než jakou měla ve 20.

Společnost SHISEIDO vytvořila krém proti vráskám Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream pro ženy, které investují do svého zdraví a péče o sebe. Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream pro rozjasněnou, jemnou a zdravou pleť. Informativní cena 2950 Kč.

Viditelně zlepšuje vrásky a vyhlazuje pleť přes noc

  • Noční krém bohatý na hydrataci, který se zaměřuje na viditelné známky stárnutí z nedostatku spánku.
  • Nová Tencha R.E.M. zlepšuje noční regenerační sílu pokožky.
  • Kombu Bounce Complex pomáhá vyhladit viditelné linky.
  • ReNeura Technology + pro rychlejší a efektivnější výsledky.
  • Jemná, květinově svěží vůně inspiruje pocit lehkosti.
  • Tmavší barva elegantního flakonu odráží noční použití krémů.

 

Použití

Naneste večer po očištění a tonizaci. Naberte špachtlí množství o velikosti perly, aplikujte na 5 částí obličeje – obě tváře, čelo, nos a brada. Rozetřete jej od středu směrem ven.