-->

Proč jsou šťastné páry šťastné? Nikomu to neříkají

/ Anna Basiková

Všimli jste si, že ty opravdu spokojené páry nikde neprezentují svoje štěstí? Bohužel žijeme v době, kdy vám už pomalu nikdo nevěří, že se máte opravdu dobře, když to necpete na Facebook nebo Instagram. Jenže záleží na vás, jak se k tomu postavíte.

Ten, kdo je opravdu spokojený, to nepotřebuje nikomu říkat. Dnes je sice moderní se neustále někde něčím chlubit a všechny přesvědčovat o tom, že jsme ta nejlepší verze nás samých a že se máme vážně skvěle. Jenže pak se stane něco špatného a my se najednou stáhneme a děláme jako že nic.

U partnerských vztahů je to totéž. Byla to velká láska, věděl o tom celý svět, ale když jste se rozešli, nikde ani zmínka. Typické.

1393574562_Mila-Kunis-Ashton-Kutcher-engaged-diamond-ring-pictures-wedding-Black-Swan-Instagram

A není už náhodou trochu trapné se pořád něčím chlubit? Ano, dejme tomu, když získáte vysněnou práci, nebo postnete jednu fotku z exotické dovolené. Vztah s partnerem by ale měl být něco jen mezi vámi dvěma, něco intimního, soukromého.

9eb51cdf_11022947_1720833268143092_1667956255_n

Když jsou totiž oba v páru v pohodě, nepotřebují se tím chlubit. Dávat na instagram fotky, kde jste všude byli a co jste tam dělali. Co je komu do toho? Vy víte, že to bylo a že to bylo krásné, tak proč by to měl vědět celý svět? Nemusíte přece nikomu dokazovat, že se máte rádi a je vám spolu hezky.

Uvědomte si to, až zase budete projíždět instagram vašich známých. Kolik lidí to má zapotřebí a komu je to úplně jedno.

cc7