Proč to celebritám tak sluší? Známe jejich triky

/ Redakce

Snad každá žena má nějaký svůj beauty trik, díky němuž se cítí krásná. A my známe triky, které dělají pro svůj dokonalý vzhled známé modelky a herečky.

e7d68315ef9563b68471a1d6efcca49fEmma Watson (Herečka)
Britská herečka známá ze ságy o Harrym Potterovi podle svých slov nenosila lak na nehtech, protože ji otravovalo, že se ne vždy hodí daná barva k outfitu. A vyřešila to chytře, zamilovala si jemně šedý odstín, který teď nosí v běžném životě téměř denně.

Emma Stone (Herečka)
Herečce Emmě Stone stačí jen tři „kouzelné“ věci, aby vypadala skvěle. Jsou to hydratace, spánek a dokonale upravené obočí.

Charlize Theron (Herečka)
Charlize Theron není příliš horlivou zastánkyní čištění pleti, mnohem více než kosmetickým produktům, věří studené vodě. Ta prý s pletí dělá doslova divy. Ráno pak nezapomene použít opalovací krém SPF 50 a na oči jen trochu řasenky.

Mila Kunis (Herečka)
Jaké je tajemství krásy okaté herečky Mily Kunis? Jsou tři…Omytí obličeje studenou vodou před spaním, dvojnásobné množství polštářů na spaní a pravidelná a hlavně častá výměna ložního prádla. Právě v něm se totiž drží mnoho nečistot a bakterií, které ohrožují krásu pleti.

Helena Christensen (Modelka)
Topmodelka z 90.let Helena Christensen žije zdravě, cvičí jógu a nedá dopustit na pleťový olej. Ten si nanáší nejen ráno a večer, ale i kdykoli během dne, když cítí, že je její pokožka suchá a dehydrovaná.

Scarlett Johansson (Herečka)
Scarlett Johansson se od vizážistů naučila trik, jak perfektně nalíčit rty rudou rtěnkou, kterou doslova miluje. Před nanesením rtěnky si pomocí štětečku a krycího korektoru poupraví tvar rtů, do středu horního rtu použije rozjasňovač a teprve potom nanáší ďábelsky rudou rtěnku.

Zdroj foto: Pinterest.com, Dolce & Gabbana